Krčki karatisti opet među najboljima!

Na jubilarnom 20-tom Delta cupu održanom 17. veljače, 2018. u Sportskoj dvorana “3.Maj” na Kantridi, krčki karatisti osvojili su 2. mjesto u ukupnom poretku klubova u borbama, u konkurenciji 466 natjecatelja iz 55 klubova.

0
184

Naši karatisti osvojili su 6 zlata, 4 srebra i 6 bronci – ukupno 26 medalja za otok Krk!

Naš najbolji senior Viktor Čubrić slavio je sa zlatom.
Uz njega, odličja su osvojili:
Elias Josip Rudman (zlato), Matteo Mrakovčić Wernoth (zlato), Lovro Živković (zlato), Stella Polonijo (2 zlata), Amil Majetić (srebro), Mia Rudman (srebro), Bruno Brnjaković (srebro), Niko Depiklzvane  (srebro i bronca), Matija Božić (bronca), Ofija Lojić (bronca), Maja Vukušić (bronca), Luka Rafaj (bronca), Matteo Mrakovčić Wernoth (bronca).

Svi rezultati kao i sve informacije sa turnira možete vidjeti na portalu karate.com.hr