MIK se planira za rujan

Odabrane su skladbe za ovogodišnji festival

0
36
festivalmik.com
festivalmik.com

Pandemija koronavirusa i mjere koje se poduzimaju utječu na svakodnevni život, pa tako i na planiranje manifestacija u ovoj godini.

Pošteđen toga svakako nije ni festival Melodije Istre i Kvarnera koji je bio planiran za posljednji tjedan lipnja te je novi planirani termin sredina rujna, točnije treći tjedan spomenutog mjeseca. Naravno, o svim aktivnostima vezanim za festival organizator će pravodobno izvješćivati kako izvođače tako i javnost, a ono što možemo potvrditi je popis skladbi koje je komisija odabrala za ovogodišnje izdanje ovog popularnog festivala.

Zbog specifične situacije organizator objavljuje listu odabranih skladbi zajedno sa skladbama koje imaju status pričuvnih jer su, zbog pomaka termina održavanja festivala, moguće projene u konačnom popisu. 

Evo i popisa skaldbi koje su odabrane među velikim borjem pristiglih radova:

  1. Dajen ti besedu (Robert Grubišić –  Robert Pilepić)
  2. Dojdi mi  (Viktor Jerić – Damir Matetić)
  3. Inkantan (Robert Grubišić – Zlatan Marunić)
  4. Kada se klapa najde (Goran Šarac – Robert Pilepić)
  5. Kantrida (Sandro Bastijančić – Sandro Bastijančić)
  6. Kap po kap (Saša Markovski – Vjeko Alilović)
  7. Na te još pensan (Igor Ivanović – Igor Ivanović)
  8. Ne pasiva ovo vrime nego mi (Toni Pernić – Toni Pernić)
  9. Nevera (Marko Tomasović – Suzana Blečić)
  10. Od života libar (Aleksandar Valenčić – Mirjana Bobuš)
  11. Ruža od vetri (Robert Grubišić – Vjeko Alilović)
  12. Svet na dar (Aleksandar Valenčić – Senka Laginja)
  13. Svi na rivu (Bruno Krajcar – Daniel Načinović)
  14. Tornaj mi sriće komadić (Frane Frleta – Alen Orlić)
  15. Tu ostani (Daniel Moscarda – Daniel Moscarda)
  16. Valentina (Lado Bartoniček – Lado Bartoniček)

Pričuvne skladbe:

  1. Fiume nell anima (F. Squarcia –  F. Squarcia)
  2. Istina (Frane Frleta i Ana Antonova – Suzana Blečić)
  3. Prijateljice (Suzana Štefanić – Robert Pilepić)
  4. Ritorno alla mia Istria (Bruno Krajcar – Giacomo Scotti)
  5. Sakramenska pjesma (Frane Frleta – Vjeko Alilović)
  6. Sunce moga svita (Robert Grubišić – Robert Pilepić)
  7. Triba znati (Vesna Nežić Ružić – Ljubica Bestulić Stanković)
  8. Volin te (Suzana Štefanić – Suzana Blečić)

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime