Košarkaški klub KRK – uskoro starta A-2 Liga Zapad

0
585

Dok jedni broje i smišljaju ograničenja, naši vrijedni seniori broje odrađene treninge i prijeđene kilometre u dvorani, uz pridržavanje svih mogućih ograničenja kako bi što spremniji dočekali toliko očekivani početak natjecanja.

Nedavno je u prostorijama KS PGŽ održano izvlačenje parova A-2 lige Zapad i bubanj je odlučio da će naša ekipa OPET u goste kod Crikvenice, a termin 1. kola je 24/25.10…

Biti će to druga utakmica za redom, jer da podsjetimo, iste ekipe su se sastale i u prvom kolu kupa Krešimira Ćosića.

U toj utakmici, nakon koliko toliko izjednačenog prvog djela, ekipa Crikvenice je uzela pobjedu u trećoj četvrtini i zasluženo pobjedila sa 87:62 (20:19,24:18,25:18,18:15). U našoj ekipi najviše poena ubacili su Krešić(22) i Karabaić (14), a kod domaćina Veljačić (27) i Mandžuka (17).
Cijela situacija oko korone ograničila je kod svih klubova broj pripremnih utakmica, tako da su naši dečki odigrali samo dvije utakmice. Protivnici su bili stari znanci iz Kraljevice i ekipa Kvarnera Junior, te je naši dečki upisali dvije pobjede. Posebno moramo istaknuti da se se u utakmici protiv Kvarnera istaknuo mladi Gabriel Malović koji je dobro iskoristio minutažu na parketu i ubacio 23 poena